HSB2018

Deelnemerslijst 2018

image33569 

Hieronder vind je de voorlopige deelnemerslijst voor de 17e Hengelsport- en Botenbeurs in de Jaarbeurs Utrecht.


Groothandels/Fabrikanten   

Albatros Hengelsport   www.albatroshengelsport.com
Totaalleverancier van hengelsportproducten

Arca - Bifa • www.arca-bifa.com
Hengelsportgroothandel 

Daiwa Cormoran •  www.daiwa-cormoran.info
Hengelsportgroothandel 

Evezet • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel roofvis en kapervis materialen

FOX International Group • www.foxint.com
Hengelsportgroothandel

Forelshop.be • www.forelshop.be
Groothandel

Frenzee • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel

Garbolino • www.garbolino.fr 
Hengelsportgroothandel

Korda Europe  http://nl.korda.co.uk/
Hengelsportgroothandel

Leonard Sports • www.leonardsports.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Byron, Tsunami, LFT, 30plus, Mustad, Lemer, Ryobi, Cortland, Flambeau, Stekkie, Pool 12, Rovex, Jassid Fly, Middy, Joy of Fishing, Jarvis Walker, Fly Fishing, Climax, Sportex, Invader & Leonard Fishing Tackle 

Mac Fishing • www.macfishing.nl
Hengelsportgroothandel Merken: The Carp Collector, Geoff Anderson, Eyelevel (sunglasses), Dragon, Bekina, Sundridge, Stormsure, Ian Golds Sea Fishing Gear, Rox, Expert, Overboard, Scotty, Optionic, Aquaz, Sad, Soft-Bait Glue, Hi&Dry & Sea Grip

M&M Hengelsport • www.menmhengelsport.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Stonfo, Cralusso, Zammataro, Geers Lokaas, Timm's Dobbers, Balzer, Lineaeffe en M&M producten

Next Level Fishing • http://www.nextlevelfishing.nl/
Hengelsportgroothandel

Pike Master Lures •www.pikemasterlures.nl
Hengelsportgroothandel in roofvis producten Merken: Big Fishing Tackle, Finn-tastic Canada, The Pig, TB Tournament Baits, Strike Pro, Sizmic, Vectra Vertical & Spigg

Preston Innovations • www.prestonfishing.nl 
Hengelsportgroothandel Korum, Sonubaits en Avid Carp

Primo Distribution • https://www.primodistribution.nl/
Hengelsportgroothandel

Pro Line Products • http://proline-products.nl/
Hoogwaardige baits

Pure Fishing • www.nl.purefishing.com 
Hengelsportgroothandel Merken:JRC, Abu Garcia, Berkley, Berkley Gulp Carp, JRC, Mitchell, PENN, Sébile & Shakespeare, Stren, Spiderwire, Hardy, Greys en Chub. 

RAM Mounts Benelux • www.rammounts.nl 
Hengelsportgroothandel

Rive • www.raven.nl  
Hengelsportgroothandel

Rozemeijer • www.rozemeijer.com 
Hengelsportgroothandel

Sportex • www.sportex.de
Hengelsportgroothandel

SPRO • www.spro.eu
Hengelsportgroothandel

TC Gear 

Hengelsportgroothandel

Tackle Guru  • www.tackleguru.com
Hengelsportgroothandel voor karper en witvis materialen

Ultimate Fishing www.ultimate-fishing.net
Hengelsportspeciaalzaak

Westin • www.westin-fishing.com
Westin kunstaas

Xseaben Fishing Tackle
Groothandel

Zebco •  http://www.zebco-europe.biz/nl/home
Groothandel in hengelsportartikelen


Hengelsportspeciaalzaken 

Ahoy Hengelsport  www.ahoy-hengelsport.nl
Allround hengelsportwinkel (specialist in roofvissen en zeevissen)

De Sportvisser Den Haag • www.desportvisserdenhaag.nl 
Allround hengelsportwinkel (Witvissen, Karpervissen, Roofvissen & Zeevissen)

Fly Supply & Hooked on the Fly • www.hookedonthefly.nl 
Vliegvis school & shop

Handy Fish •www.http://handyfish.nl
Hengelsportspeciaalzaak

Hengelsport De Ronde Venen  www.hengelsportwinkel.com
Hengelsportwinkel

Hengelsport Leiden  http://www.hengelsportleiden.nl/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Hengelsport Westland  www.hengelsportwestland.nl
Hengelsportwinkel

Hertog Hengelsport • www.hertog-hengelsport.nl 
Groot assortiment hengelsportartikelen

Kees Hamelink Hengelsport • http://www.keeshamelink.com/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Paddy Hengelsport • 
www.paddy-hengelsport.nl 

Hengelsportzaak voor karper, roofvis, zeevis & witvis 

Hengeldiscount Gigant • www.hengeldiscount.nl
Hengelsportspeciaalzaak

Raven Fishing & Outdoor • www.raven.nl 
Grootste hengelsportspeciaalzaak van Nederland

Rien de Wolf Hengelsport 
Hengelsportspeciaalzaak

Snoekbaars Hengelsport • www.snoekbaars-hengelsport.nl 
Hengelsportspeciaalzaak

Van der Kolk Hengelsport • www.vanderkolk-hengelsport.com
Hengelsportspeciaalzaak


Boten, motoren, trailers en accessoires 

Alumacraft • www.alumacraftnederland.nl
Verkoop, onderhoud en reparatie van boten

Arynboats  www.arynboats.nl/
Verkoop van custom-made aluminium boten

Crestliner Boats Europe • www.crestlinerboats.eu   
Importeur Crestliner aluminium gelaste visboten

EBBM | De Stille Boot •www.ebbm.nl
Specialist in elektrisch varen

Gorsseling Watersport • www.gorsselingwatersport.nl 
Importeur Fox Boats, Yamaha Dealer

Honda Motor Europe •www.honda.nl/marine.html
Boten en motoren

Hobie Kayak • www.hobie-kayak.com
Viskayaks

Kayakwinkel • www.kayakwinkel.nl
Kajakdealer

Kewi boten 
• www.kewi.nl

Rubberboten 

Marcraft visboten  www.marcraft.nl
Aluminium visboten op maat  

Marine Depth Sounders  www.mdsi.nl  
Groot assortiment fishfinders, gps-toestellen, electronische kaarten en diverse toebehoren van de merken Raymarine, Lowrance, Garmin, Eagle, Humminbird en Navionics. 

Mark van Dijk Yachting  • www.watersportbenelux.com 
Outdoor - Adventures - Events

Nautische Unie • www.nautischeunie.nl
Starweld aluminium gelaste visboten, tevens Mercury dealer  

Navico Logistics • http://www.navico.com/
Nautische elektronica

Nion Watersport  www.nionwatersport.nl 
Motoren, boten, trailers en aanverwante artikelen

Orka Boten  orkaboten.nl
Orka boten via Hobim

Otterboat • www.otterboat.nl
Boten

Porta Bote • www.portabote.nl
Vouwboten

Rotterdam Outboard Shop • www.outboardshop.nl
Boten en motoren

Raymarine • www.raymarine.nl
Nautische electronica

Snoekbaars Bootverhuur • www.snoekbaarsbootverhuur.nl
Bootverhuur

Technautic • www.technautic.nl 
Watersportaccessoires

TTH Watersport  www.tthwatersport.nl 
Boottrailers en aluminiumboten

Van Zelst Watersport • www.vanzelstwatersport.nl
Boten, buitenboordmotoren, boottrailers, fishfinders en GPS en bootstoelen, tevens Mercury dealer

Zee-sportvisserij • www.zee-sportvisserij.nl
Bootvaarten


Reisbureaus en visvakanties

Calreicharters • www.marlinfishingcanaria.com
Reisbureau

Camping en Horecacentrum ’t Wisentbos • www.wisentbos.nl 
Visvakanties op camping ‘t Wisentbos

Carp Connections • www.carpconnections.nl 
Holiday & event

Cordes Travel • www.cordestravel.nl
Reisbureau voor visreizen naar Noorwegen, IJsland, Denemarken, Zweden en Florida

De Vissende Hollander  www.devissendehollander.nl
Reisorganisatie

Estación Náutica Costa Daurada • www.estacionautica.com
Reisorganisatie in Spanje

Extreme Bluefin • www.extremebluefin.com
Reisorganisatie

Hindrum Fjordsenter  www.hindrumfjordsenter.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Hitra Turistservice • www.hitraturistservice.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Inland Fisheries Ireland Reisorganisatie 

L.A. Norwegian Club • www.lanorwegianclub.be
Socio culturele vereniging, promoot Noorwegen  

Leka Motell & Camping   www.leka-camp.no  
Vissen en camperen in Leka, Noorwegen

North-Rent GCV • www.north-rent.be 
Luxe minibussen

P&S Visreizen • www.psvisreizen.nl  
Reisbureau (visreizen)

Pike Fishing in Ireland • www.pike-fishing-ireland.com
Visreizen Ierland (Greg Latour)

Roned Spanje  www.ronedspanje.nl  
Sportvisvakanties in Spanje

Sport Fishing Company • www.sportfishingcompany.nl
Verre en meerdaagse vistochten

Vishotel in Friesland • www.demariahoeve.nl
Visboten verhuur met overnachting

Vissen in Ierland • www.fisheriesireland.ie
Visvakanties in Ierland

Tight Lines visreizen • www.tightlines.nl
Volledig verzorgde reizen naar exotische bestemmingen

Vågan Feriegård • www.vagan-feriegard.no
Noorwegen toerisme

Vakantiepartner Denemarken • www.vakantiepartnerdenemarken.nl 
Uw vakantiepartner in Denemarken

Visreis.nl • www.visreis.nl
Visreizen voor vissers, door vissers 

VVP Verhuur/Visserslust • www.vvpverhuur.nl
Vakantie Vinkeveen

Watermill Fishing Lodge • www.watermillfishinglodge.irl
Viswater


Carpsquare

Baitboat-Rotterdam • www.baitboats-rotterdam.nl 
Voerboten

CG Baits • www.cgbaits.nl
Webshop voor karperaas  

Carp Baits • www.carp-baits.com
Webshop voor karperaas  

Eddy Sterckx bait range   www.diepvriesboilies.be 
Leverancier van diepvriesboilies 

Hengelsport Vught •www.hengelsportvught.nl/hengelsport-vught
Hengelsportspeciaalzaak voor karpervissers

JRC • www.jrcproducts.nl
Hengelsportgroothandel voor karpervis materialen 

Karpervijver • www.karpervijver.nl
Karper- en meervalvissen in Frankrijk

Karper Wereld Online (KWO) • www.karperwereld.nl 
Karpercommunity

Korum • www.korum.co.uk 
Groothandel karpermaterialen

Laars & Co • www.laarsenco.nl  
Dé outdoorlaarzen en buitenleven specialist

La Carpe Anglaise • La Carp Anglaise Holland
End Tackle

Starbaits  www.starbaits.com
Hengelsportgroothandel voor karpervismaterialen

The Carp Specialist • www.thecarpspecialist.nl
Reisorganisatie gericht op het aanbieden van Franse wateren voor de karpervisserij

Top-Baiter  www.top-baiter.com
The only Bait Delivery system you’ll ever need

Top Secrets Holland • www.topsecretholland.nl/
Karper


Magazines en online platforms

Publishing house • www.hengelsporthuis.com 
Bekend van Hét Visblad, Zeehengelsport, Dé Roofvis, Witvis Totaal & Dé Karperwereld

Roofvisweb • www.roofvisweb.nl
Roofviswebsite

Total Fishing • http://www.totalfishing.nl/
Online community voor de hengelsportliefhebber

VIP Media • www.vipmedia.nl
Bekend van Beet Magazine, Karper & Rovers


Verenigingen & federaties 

A.U.H.V. • auhv.mijnhengelsportvereniging.nl
Algemene Utrechtse Hengelaars Vereniging

H.S.V. Groot Rotterdam • www.groot-rotterdam.nl
Hengelsportvereniging Groot Rotterdam

Sportvisserij Nederland • www.sportvisserijnederland.nl 
Behartigt landelijk de belangen van de sportvisserij

Snoekstudiegroep • www.snoekstudiegroep.nl 
Snoekstudiegroep

V.N.V. Nederland • www.vnv.nu
Vereniging Nederlandse Vliegvissers

V.Z.W. Zeevissport • www.zeevissport.com 
"Gone Fishing Catch you later..."


Overige   

Bungalowpark Zuiderzee •http://www.bungalowparkzuiderzee.nl
Camping

Derk Baits • www.derkbait.com  
Handpainted Lures
 

De Karperhoeve  https://www.dekarperhoeve.be/
Vismeer

Fish Carving • www.fishcarving.nl
Uit hout gesneden visbeelden

OMGfishingrods Hengelbouw   www.omgfishingrods.com
Hengelbouw

Opjeautoslapen.nl   www.opjeautoslapen.nl
Daktenten

Outdoor Food  https://www.outdoor-food.nl/
Koken in de buitenlucht

Hearty Rise Europe   www.premium-tackle.com
Roofvis tackle en accessoires

Remko van den Berg • www.kunstschilderremko.nl  
Kunstschilder 

Streetfishing www.streetfishing.nl
Community

Sportvisacademie Gorinchem  sportvisacademie-gorinchem.nl
Opleiding sportvisserij (MBO)

Sportvis Media  • www.sportvismedia.nl
Reportages van evenementen

Stichting Peuterfonds    www.peuterfonds.nl 
Sportvisevenementen voor kinderen


Visgidsen

Erik Verloop   www.vissenoploosdrecht.nl
Vissen op Loosdrecht

Daan Verbruggen   www.gosnoekbaars.nl
Vissen op snoekbaars

Frans Boonstra   www.kayakfisher.nl
Vissen vanuit een kayak

Marc Krull   fishingguide-marckrull.nl
Vissen op de Zaan


Webshop 

Berendsen Visvoeders • www.berlok.com  
Visvoerspecialist

BFT Shop • www.bftshop.nl
Hengelsportartikelen/roofvis

Catch and Release • www.catchandrelease.nl
Catch and Release-club

Cinnetic Pro Shop • www.cinneticproshop.nl
Webshop

Decathlon • www.decathlon.nl
Sportwebshop 

Doodaasbestellen.nl • www.doodaasbestellen.nl
Doodaas

Dukato • www.dukato.nl
Webshop

Forelshop.be • www.forelshop.be
Webshop voor forelvissers

Hengelsportcadeau.nl • www.hengelsportcadeau.nl
Hengelsportcadeaus

Het juiste vislood • www.hetjuistevislood.nl
Webshop

JD Float Hengelsport • www.jdfloats.nl
Webshop

Meervalshop Tom-Cat.nl • www.tom-cat.nl
Meervalshop 

MEUS baits • www.meusbaits.nl
Webshop

Pro-Perch  http://www.pro-perch.nl/
Webshop

Roofvisaas.nl  http://www.roofvisaas.nl/
Roofvisaas en andere hengelsportartikelen

Swellpro  www.swellpro.com
Drones

Tackleshop.nl  www.tackleshop.nl
Hengelsport webshop

Zeevissport VZW • www.zeevissport.com
Webshop en kajakverhuur

Pin It

Drucken E-Mail

bezoekers

Aktuell sind 93 Gäste und keine Mitglieder online

facebooktrans2

Algemene voorwaarden

Op al onze beurzen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing. Klik hier voor de algemene voorwaarden